March 21, 2023
Тисячі протитанкових ракетних комплексів та ракет до них, сотні переносних зенітно-ракетних комплексів та гранатометів для знищення ворожих укріплень — це лише відома частина оборонних озброєнь, які США, Велика Британія та країни Балтії надали Україні з середини січня цього року.

The post ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД appeared first on Political Protests.

Ми підтримуємо Збройні Сили України, інші складові сектору безпеки та оборони держави, забезпечуючи їх технологічну перевагу над ворогом.

З 2014 року Фонд передав у військо близько 4 400 одиниць тепловізійної оптики та понад 3 000 дронів. Крім матеріальної допомоги, ми також підвищили рівень технологічності армії з допомогою більш ніж 2,800 планшетів із програмним забезпеченням «Армор» для стрільби з закритих позицій з танків, бойових броньованих машин, мінометів та іншого піхотного озброєння.

«Повернись живим» проводить тренінги, аби надати нашим військам якомога ширший набір навичок. З 2015 року ми запровадили курси для медичних працівників, артилеристів, снайперів, саперів та аналітиків з оборони. Після повернення додому із передової наші військові отримують підтримку у спортивній реабілітації та розвитку ветеранського бізнесу.

Наша організація стала першим благодійним фондом в історії України, який отримав ліцензію на закупівлю закордоном товарів подвійного та військового призначення, включно з летальною зброєю.

Місія «Повернись живим» полягає у постачанні технологій, тренінгів та амуніції, щоб допомогти врятувати життя українців, а нашим воїнам — захищати Україну.

Move to Supply
Creator: admin

The publish ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД gave the impression first on Political Protests.

Move to Supply
Creator: Amina Ismail